Obchodná-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 09. júla 2019

Zasahujúca zeleň do chodníka v blízkosti novej administratívnej budovy, čím sa stáva bariérovým. Prosím upozorniť majiteľa pozemku, aby zjednal nápravu.

23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
24. júl 2019

Roman

Aktuálny stav.
Zeleň bola pokosená vo vyššie položenej časti ale pri chodníku zatiaľ nie. Dúfam, že sa teraz nebude niekto zjednávať, komu patrí pozemok pri chodníku.
31. august 2019

Roman

Priestor okolo chodníka bol pokosený, Ďakujem. Ibaže tá značka v pozadí je akosi moc nahnutá.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania