Republiky-cyklotrasa-neoznačená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

Zmiznuté označenie cyklotrasy. Slabo vidno aj prechod pre chodcov.

16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme zaevidovali do poradia a v blízkej dobe bude celé dopravné značenie obnovené. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
30. august 2019

Matúš 👍

Nakoľko bolo obnovené značenie v inej časti mesta, bolo by vhodné overiť, či sa tak nestalo aj tu. Dúfam, že to už bude správne podľa predpisu.
14. január 2020

Matúš 👍

Obe strany bez zmeny.
16. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
20. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aj v tomto roku sa bude pokračovať s obnovou dopravného značenia na cyklotrasách. Uvedenú cyklotrasu s priechodom pre chodcov evidujeme a bude opätovne vyznačená. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
11. júl 2020

Roman Šimo

V bližšie neurčenom čase, bolo značenie obnovené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania