Mostná-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Marián 06. septembra 2019

Nekvalitne odvedená práca - kanalizačné poklopy vytŕčajú z cesty. Po sebe sú tri kusy, ktoré treba opraviť.

16. júl 2019

Jaroslav

zaujimalo by ma ,kto prebral túto opravu. je to hrozné....
16. júl 2019

Martin Čižmárik

Hrozné ako všetky nové cesty v ZA, kto toto riadi by ma teda zaujímalo a kto to vôbec preberie takúto fušerinu, zodpovedný je nezvestný 👎a predpokladám že sa nápravy tak skoro nedočkáme...😕
17. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

komentár bol upravený, prosíme užívateľov o dodržiavanie pravidiel slušnej diskusie.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Uvedená cestná komunikácia patrí pod správu Slovenskej správy ciest, ktorú je potrebné v danej veci kontaktovať.
22. júl 2019

Marián

Len si to pohadzujete hore dole ale riešenie žiadne. Na jednej strane máte záujem riešiť podnety a na druhej strane sa ich len zbavujete...
03. september 2019

Matúš 👍

Bolo by možné preposlať podnet SSC? Ďakujem.
06. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania