Sv. Cyrila a Metoda-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

Už pár mesiacov je toto vozidlo zaparkované a s papučou TESNE PRED PRECHODOM PRE CHODCOV na neprehľadnom úseku, kde sa rozdvojuje cesta Sv. Cyrila a Metoda a Obežná. Kvôli tomuto odstavenému vozidlu musí chodec vojsť ďaleko do vozovky, aby videl prichádzajúce vozidlo a naopak vodič prichádzajúceho vozidla až na poslednú chvíľu zbadá chodca, ktorý je často už v polovici prechodu. Je to maximálne nebezpečné, pretože je to cesta, kde DENNE PREJDE NIEKOĽKO DESIATOK ŠKOLÁKOV DO A ZO ŠKOLY, tak dúfam, že sa rodičia nebudú musieť o nich báť ďalší školský rok a tento problém sa vyrieši skôr, ako sa tam stane nejaké nešťastie.

07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina, Mestská polícia Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
03. september 2019

Matúš 👍

Vozidlo už stojí ďalej, kde nikomu nezavadzia. Vozidlo, ktoré stojí pred priechodom už nebráni výhľadu. Pôvodný podnet-dlhoodstavené vozidlo s papučou je vyriešený.
05. september 2019

Ivana

Hm... posunuté... aj to je riešenie:-) Ale áno, je to super, určite lepšie ako pred prechodom:-)
05. október 2019

Matúš 👍

Podnet sa môže označiť ako vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania