Tajovského-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 10. decembra 2019

Prekážka na chodníku v blízkosti výjazdu z bytového komplexu. Je možné, že pred niekoľkými rokmi tam bol namontovaný stĺpik alebo niečo podobné.

22. júl 2019

Peter Chromiak

Tento podnet som hlásil mestu 4. novembra 2018 ešte prostredníctvom aplikácie City Monitor a do dnešného dňa to nikto neopravil.
07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
04. október 2019

Roman

Vyjadrenie akosi v nedohľadne.
04. január 2020

Roman

Zatiaľ stále bez zmeny.
04. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
08. február 2020

Roman

Od júla 2019 bez zmeny aj odpovede samosprávy.
09. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
04. jún 2020

Roman

Samozrejme sa nič nezmenilo ešte.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania