Bôrická cesta-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 10. decembra 2019

Vyblednutá a zle viditeľná dopravná značka z dôvodu rozrastenej vŕby v blízkosti odbočenia na ulicu Za plavárňou.

07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
08. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
29. január 2020

Roman

Zatiaľ bez zmeny.
Stromy boli možno orezané na strane chodníka v parku, ale zdá sa, že pri ceste nie. V tomto konkrétnom prípade ide ale aj o vyblednutú značku.

https://www.odkazprestarostu.sk/zilina/podnety/75542/boricka-cesta-strom-neorezany
12. marec 2020

Roman

Stále bez zmeny.
12. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
16. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, orez konárov sa bude vykonávať v letnom období. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina
Kedy? 2020

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
20. marec 2020

Matúš 👍

A vyblednutá značka samotná? Bez zmeny?
20. marec 2020

Roman

Predminulý týždeň bolo myslím bez zmeny všetko.
20. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
24. marec 2020

Roman

Doplňujúci aktuálny pohľad z bočnej strany.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania