Veľká okružná-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Pri meniarni na Okružnej.

07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
31. august 2019

Matúš 👍

Zatiaľ bez zmeny.
07. september 2019

Matúš 👍

Bolo by možné preposlať podnet mestu? Ide o celkom nebezpečné miesto. Stačí, aby niekto ukradol paletu a nešťastie môže byť na svete.
25. apríl 2020

Roman Šimo

Momentálne preložené pneumatikami.
26. jún 2020

Roman Šimo

Aktuálny stav.
26. jún 2020

Matúš 👍

Pod pneu je poklop, či nejaká doska?
26. jún 2020

Roman Šimo

Vyzerá, že niečo tam pod tým je, no nepozeral som. Až na foto som si všimol.
02. júl 2020

Roman Šimo

V podstate je tam len tá pneumatika. Keďže sa jedná o takéto odľahlé miesto, nepredpokladám skoré riešenie.
02. júl 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
07. august 2020

Matúš 👍

Rok bez zmeny
10. október 2020

Roman Šimo

Aktuálny stav.
V týchto týždňoch prebiehajú práce na vedľajšej garáži, no šachty sa to pravdepodobne nedotkne. Ja by som privítal, keby tie garáže boli odstránené a postavilo by sa tam niečo, hlavne krajšie. Možno i menší parkovací dom alebo nájomný dom Mesta Žilina. Garáže však okrem mesta vlastnia väčšinou súkromní majitelia.
11. október 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania