Univerzitná-spomaľovač-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 24. júla 2019

Na ceste chýba spomaľovač alebo výrazné upozornenie na blížiaci sa priechod pre chodcov a cyklistov v smere od Žilinskej univerzity. Stáva sa totiž dosť často, že autá idú dosť veľkou rýchlosťou v podstate z kopca a zastavujú až tesne pred priechodom. Rozhľad vodičov, chodcov i cyklistov je obmedzený zakrivením vozovky i stromami rastúcimi pri okraji cesty. Tie sa aspoň už niekoľko rokov pravdepodobne možno aj na základe mojej požiadavky často zrezávajú. Inak, by to bolo určite oveľa horšie.

24. júl 2019

Michal Kondela

Za mna by som to retarderom určite nenavrhoval, je to prvok s ktorým maju problem záchranné zložky hlavne sanitky. Urcite ako lepsie riesenie by som videl bud opticke spomaľovače ako čiary alebo riešenie výhľadu usporiadaním zelene. V kazdom pripade je to nebezpečné miesto ktore si zaslúži úpravu.
07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
06. november 2019

Roman Šimo

Zatiaľ bez vyjadrenia.
21. december 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali 10.12.19.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
28. január 2020

Matúš 👍

Stále bez odpovede.
29. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.