Na Malý Diel-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 10. decembra 2019

Vyblednutá a zhrdzavená dopravná značka na okraji cesty v smere od vojenského cintorína v dolnej časti ulice.

07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
18. december 2019

Roman

Okrem toho aj značka priamo pred cintorínom, je vhodná na výmenu vrátane zhrdzaveného stĺpika.
18. december 2019

Roman

Aj na križovatke s ulicou A. Žarnova je značka so zhrdzaveným stĺpikom. Čiže dokopy by mali byť na tejto trase minimálne 3 značky vhodné na opravu v nasledujúcom období.
08. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve s upozornením na ďalšie značky.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
22. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený podnet evidujeme. Vzhľadom na veľké množstvo podnetov týkajúcich sa opráv dopravného značenia však nie je možné nateraz zabezpečiť opravu všetkých poškodených dopravných značení. Pri ich opravách sa postupuje podľa závažnosti poškodenia, poradia v akom boli podnety nahlásené a v závislosti na finančných prostriedkoch vyčlenených na tento účel. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou MsÚ Žilina
22. máj 2020

Roman

V prípade týchto troch dopravných značiek výmena zatiaľ nenastala.
- križovatka ul. A. Žarnova / ul. Na Malý diel
- parkovisko pre vojenským cintorínom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania