Predmestská-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 10. decembra 2019

Kanalizačné poklopy na cyklochodníku vedúcom pod nemocnicou, sú v dezolátnom stave a bolo by dobré ich vymeniť za nové. V týchto miestach je pravdepodobne aj zlý odtok dažďovej vody a to aj zo svahu. Odvodňovací kanál, by v budúcnosti mohol pomôcť.

07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
16. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený podnet sme zaevidovali do poradia a bude postupne riešený v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
23. január 2020

Matúš 👍

Chystá sa revitalizácia sídliska pod nemocnicou. Bude taktiež stretnutie. Je možné vyplniť dotazník do 5.2.2020: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSczwLbHn-43jj-RNKY1Z3CbMA76OZ0ACAjgxa0zWHNQ-HubQQ/viewform?vc=0&c=0&w=1
02. máj 2020

Roman

Aktuálny pohľad. Dokonca jeden vpust je iba zľahka prekrytý.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania