Dolná-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilinský samosprávny kraj

V riešení

Poškodené označenie cyklotrasy.

26. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Uvedená poškodená cykloznačka spadá pod správu Žilinského samosprávneho kraja.
10. august 2019

Matúš 👍

Bolo by možné, prosím, podnet preposlať Žilinskému samosprávnemu kraju ak sa tak ešte nestalo (poväčšine admin napíše, keď sa tak stane)? Ďakujem.
13. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet preposielame ŽSK.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
02. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet opäť preposielame zodpovednej inštitúcii.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
17. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Cykloturistický stĺpik bol smerovo osadený v línii trasy.

Žilinský samosprávny kraj
26. marec 2020

Roman

Dolná-vertikálna značka-poškodená

Jedno vyvrátené a druhé nestabilné značenie, vedľa cyklotrasy pri biokoridore medzi vodáckym areálom a rybníkom.

Zodpovednosť bude pravdepodobne ŽSK.
26. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
04. júl 2020

Roman Šimo

Momentálne zastabilizovane. Jedná značka je ale posprejovana.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania