Obchodná-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 24. júla 2019

Pohodené v tráve pri chodníku na pozemku medzi parkoviskom novej zrekonštruovanej budovy a novostavby bytového domu, sa nachádza dopravné značenie, ktoré mohlo alebo má možno slúžiť buď pri výstavbe zastávky alebo práve bytovky.

09. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, odbor dopravy MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
31. august 2019

Roman

Vyzerá, že uvedená značka je opäť na svojom mieste

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania