Lichardova-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 25. júla 2019

Veľmi nebezpečný úsek, kde chýba vyznačený a včas pre vodičov viditeľný priechod pre chodcov medzi chodníkmi z ul. Lichardova na ul. Saleziánska. Autá totiž dosť rýchlo odbočujú z autostrády Mostná v smere do mesta a chodec musí riskovať, aby včas a rýchlo prebehol na druhú stranu.

26. júl 2019

Roman

Nejakým nedopatrením, ukázalo adresu Dolné Rudiny. Jedná sa samozrejme o lokalitu medzi Lichardovou a Saleziánskou ulicou.
09. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
09. august 2019

Roman

Dodatočné foto.
Bezbariérové riešenie, by bolo určite fajn, no v prvom rade je potrebné riešiť hlavne to, aby vodiči vedeli, že v uvedenej zákrute sa nachádza nejaký priechod pre chodcov. V blízkosti je autobusová zastávka, od ktorej ľudia prechádzajú aj týmto smerom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.