Brodno-cesta-rozkopaná

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Ed 31. októbra 2019

Dlhšiu dobu rozkopaná cesta. Diery zasypané len brizolitom. Taktiež prepadnutý asfalt po nedávnej rozkopávke

09. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
30. október 2019

Jana

tento problém je už dobré 2 mesiace vyriešený
31. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
31. október 2019

Jana

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.