M. R. Štefánika-cesta-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 25. novembra 2019

V okolí Považskej galérie je priestor, kde sa nachádzajú prepadliny a uvoľnená dlažba, pričom chýbajú i odvodňovacie mriežky. Tie chýbajú nie len na časti ulice M. R. Štefánika ale aj na časti Nám. A. Hlinku.

11. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
12. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený podnet sme zaevidovali do poradia a bude postupne riešený v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto vykonáva údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina
Kedy? december 2019

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
22. november 2019

Roman

Zatiaľ bez výraznejšej zmeny.
22. november 2019

Roman Šimo

Pravdupovediac dlažba bola asi opravená. Chýbajú tie mriežky. To je ale v okolí celého námestia.
08. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
22. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet týkajúci sa chýbajúcich častí odvodňovacieho žľabu sme zaevidovali a jeho realizáciu zvážime v závislosti na finančných prostriedkoch vyčlenených na opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
22. január 2020

Matúš 👍

V akom stave je projekt revitalizácie námestia? nejak je okolo toho ticho
22. január 2020

Roman Šimo

Ešte nemajú celkom doriešený Bulvár, ale hádam sa dostane aj na toto námestie. Teraz to tam vyzerá už ako na železničnej stanici.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania