Veľký diel-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 01. augusta 2019

Väčší nalomený konár na strome v blízkosti chodníka a cyklochodníka (na druhej strane hlavnej cesty od fi. Rollpex). Nedokážem popísať, či je konár zlomený tak, že je nebezpečný pre chodcov a cyklistov, ale ak bude možné, bolo by asi dobré ho odstrániť. Pripomínam, že som to videl iba z diaľky, takže sa mi zdá zlomený.

07. august 2019

Matúš 👍

Nakoľko pri drevinách je prvoradá prevadzková bezpečnosť a obzvlášť nad chodníkmi, tak je vhodné odstrániť každý zlomený konár, aby pri väčšom vetre nedošlo k úrazu.
08. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Uvedený konár bol odstránený. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
08. august 2019

Roman

Ďakujem za vybavenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania