Juraja Fándlyho-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 10. decembra 2019

Pri bytovom dome v blízkosti ulice Rovniankova, sa nachádzajú dva stĺpiky, pričom jeden (na foto) nevyzerá príliš bezpečne a bolo by pravdepodobne vhodné ho odstrániť.

11. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
16. november 2019

Roman

Zatiaľ bez zmeny.
06. december 2019

Roman

I pozostatky malého oplotenia, by mohli byť odstránené.
06. december 2019

Roman

Takéto stĺpiky sú aj na ďalších miestach tejto ulice (Fándlyho č. 4 -18). I tie by bolo vhodné postupne odstrániť. Ja predpokladám, že na Hlinách je však toho samozrejme viac, čo už roky neplní svoju funkciu.
21. január 2020

Matúš 👍

Bez odpovede
21. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
28. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený podnet sme zaevidovali. V danej veci preveríme vlastnícke vzťahy a následne vykonáme ďalšie potrebné opatrenia. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania