Limbová-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

Kôš nie je v zemi a je odtrhnutý zo stĺpika. Pri detskom ihrisku.

12. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Poškodenú smetnú nádobu sme opätovne osadili. Mesto Žilina
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.