Bytčianska-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Pravidelne aj po opravach prepadajuca sa dlazba na chidniku. Lokalita Povazsky Chlmec.

08. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Zaevidovali sme ho do poradia a bude riešený postupne v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
26. október 2019

Vincent Vincent

Opatovne prepadanie chodnila
28. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
30. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený podnet naďalej evidujeme, avšak vzhľadom na veľké množstvo prijatých podnetov postupujeme pri opravách podľa závažnosti daného podnetu i poradia, v akom boli zaevidované. Oprava taktiež závisí aj od finančných a kapacitných možností spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania