Fatranská-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 07. augusta 2019

V blízkosti ulice Fatranská č. 12 sa nachádzajú zanesené hydrantové ventily. V minulosti ich myslím využiť mohli aj hasiči v prípade hasenia požiaru, no v súčasnosti sú zjavne bez údržby. Aspoň myslím, že sa jedná o niečo ako hydrant.

07. august 2019

Matúš 👍

Vpravo by mal byť ozaj hydrant. Vľavo zrejme voda.
05. január 2020

Matúš 👍

Zatiaľ bez odpovede.
05. január 2020

Roman Šimo

I bez zmeny.
07. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
14. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou MsÚ Žilina
04. apríl 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
23. máj 2020

Roman Šimo

Aktuálny stav.
28. máj 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania