Prešovská-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 06. februára 2020

Poškodená smetná nádoba.

21. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Z dôvodu nedostatku náhradných častí pre malé smetné nádoby, budeme ich údržbu a výmenu robiť priebežne, v závislosti od dodávky náhradných dielov. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
21. september 2019

Roman

Zatiaľ bez zmeny.
16. november 2019

Roman

Smetná nádoba to už "vzdala". Momentálne leží na zemi. Niektorí ľudia fakt už nevedia, čo so svojou agresivitou vo verejnom priestore.
16. november 2019

Roman Šimo

Aktuálny stav však mohol vzniknúť aj pri presune vozidiel priľahlej stavby.
01. december 2019

Roman Šimo

Zatiaľ je kôš iba postavený. Iné sa nezmenilo.
06. február 2020

Roman

Aktuálny pohľad.
06. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
27. apríl 2020

Roman

Kôš bol opäť osadený, no prasknutý zostal.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania