Sad na Studničkách-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman Šimo 08. augusta 2019

Na mieste smetnej nádoby (bližšie k budúcemu Nám. T. G. M.) je už dlhší čas rozrastený krík. Bolo by dobré to upraviť, aby kôš mohol plnohodnotne plniť svoju funkciu. Prípadne kôš pootočiť.

11. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
18. september 2019

Roman

Doplňujúce foto aj druhého koša na opačnej strane pri novostavbe bytového domu. Ten je aj mierne už prasknutý. Kôš z pôvodného podnetu zatiaľ bez zmeny. V budúcnosti, by ale bolo vhodné ujednotiť vizuál smetných nádob v celom parku. Teraz je to rôznorodé.
22. november 2019

Roman

Zatiaľ bez výraznejšej zmeny.
14. január 2020

Matúš 👍

Bez zmeny. Bolo by ho vhodné sj otočiť
14. január 2020

Matúš 👍

Druhá strana parku. Taktiež je ho vhodné otočiť
16. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
10. február 2020

Roman

Zatiaľ bez zmeny. Dokonca ten jeden pri novostavbe je vybratý aj z betónom zo zeme.
07. marec 2020

Roman

Priestor okolo obidvoch smetných košov, bol upravený. Ďakujem.
Časť podnetu týkajúceho sa vhodnejšieho natočenia nádob či ich poškodenia, vložím do iného podnetu. Tento podnet teda môžem považovať za vyriešený z pohľadu kríkov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania