Republiky-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 06. augusta 2019

Už myslím dlhší čas smetná nádoba v takomto stave. Bolo by vhodné nanovo osadiť alebo opraviť či vymeniť. Miesto je pri Alianz poisťovni.

12. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Poškodenú smetnú nádobu sme opätovne osadili. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
12. august 2019

Roman

Ďakujem za vybavenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania