Veľký diel-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Na detskom ihrisku je uvoľnený ďalekohľad, chyba malý šrob na upevnenie ďalekohľadu, ten aby si ho nejake dieta neodnieslo domov som zakliesnil do strechy detského domčeku ako vidiet na fotke. Chcelo by to opravit čo najskôr kým sa nestratí celý ďalekohľad.

11. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor investičný, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
22. november 2019

Michal Kondela

Zodpovedná osoba ktorej ste to preposlali sa očividne na to vykašľal a lebo samozrejme odložený ďalekohľad na odloženom mieste už nieje :( Mrzí ma, že takto končia podnety ktoré su na zaciatku ľahko riešiteľné.
21. december 2019

Roman

Zatiaľ vyzerá, že bez zmeny.
28. marec 2020

Matúš 👍

Bez odpovede
30. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
16. apríl 2020

Roman Šimo

Zatiaľ stále bez opravy alebo demontovaná.
13. august 2020

Roman Šimo

Ďalekohľad na tomto mieste sa nenachádza. Iba ten nadstavec. Je však myslím u kúsok nižšie na druhej vežičke. Neviem, koľko ďalekohľadov tam pôvodne bolo a či vôbec z mesta to niekto už riešil.
14. august 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania