Severná-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 07. januára 2020

Úplne vyblednutá značka, ktorá je dôležitá pri odbočení zo Saleziánskej ulice na ul. Severnú.

05. január 2020

Matúš 👍

Chýba odpoveď.
07. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
14. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou MsÚ Žilina
14. marec 2020

Roman

Zatiaľ bez zmeny.
Poznámka: hlásené skôr, ako je uvedené na OPS.
15. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.
Podnet bol vytvorený 9.8.2019. Zmena dátumu nastala pri zmene administrátora z hlavného na lokálneho.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
20. máj 2020

Roman

Aktuálny pohľad.
08. júl 2020

Roman Šimo

Pomerne dôležitá značka a nie je akosi záujem ju vymeniť?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania