Martinská-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 09. augusta 2019

Už roky improvizovaný chodník od ul. Levočská - ul. Martinská - ul. Kubínska. Bolo by vhodné, prebudovať na plnohodnotný chodník

15. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Rekonštrukciu uvedeného chodníka v súčasnosti nezvažujeme, keďže na túto aktivitu nie sú momentálne vyčlenené financie v rozpočte mesta. Podnet sme zaevidovali a budeme sa ním do budúcna zaoberať v závislosti od finančných prostriedkov. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania