Pod hájom-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

Zlomená dopravná značka na križovatke Veľký diel - Pod hájom.

11. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
21. september 2019

Roman

Zatiaľ bez zmeny.
26. október 2019

Roman

Značka bola pravdepodobne zakopaná do zeme. No, predpokladám teda, že sa časom nanovo opäť osadí.
28. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
02. november 2019

Roman

Značka opravená, ďakujem.
02. november 2019

Roman Šimo

Verím ale, že časom sa terén okolo značky zrovná. Nepozeral som, či sa jedná o betón na ukotvení.
02. november 2019

Matúš 👍

Nenastala zmena sj ohľadom tohoto staršieho podnetu? Tie značky na foto v tomto podnete sú rovnako, možno boli zmenené inde (pri výskumnom centre a VÚD).
02. november 2019

Roman Šimo

Nie, myslím že zmena nenastala na celom úseku. Stav priebežne sledujem, no nemám to v súčasnosti zmapované do detailov. Zdá sa mi len, že pri Solinkach to bolo zmenené. Nie som si ale istý.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.