Antona Bernoláka-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 12. augusta 2019

Chcem poprosiť vyčistiť priestor medzi kontajnermi na Bulvári v blízkosti DM drogérie. Už dlhší čas, sa tam totiž nachádza hlavne rozbité sklo.

24. august 2019

Roman

Uvedený priestor som vyčistil v rámci svojich možností. Nie je teda už potrebné zabezpečiť pracovníkov na riešenie mestom. Ďakujem za pochopenie. Ak sa kôli tomu presunuli kontajnery na separovaný odpad, môžu sa umiestniť potom opäť na pôvodné miesto, i keď tráva asi nie je to najoptimálnejšie stojisko.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania