Rosinská-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 24. augusta 2019

Vyvrátená značka "hlavná cesta" v spodnej časti ulice Rosinská.

30. august 2019

Roman

Značka bola opäť síce postavená, no kdesi "súdruhovia" urobili chybu. Je totiž opačne smerovaná.
02. september 2019

Roman

Prosím opätovne poslať samospráve, pravdepodobne ŽSK. Ide totiž o dôležitý údaj pri cestnej komunikácii.
06. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet bol opätovne preposlaný samospráve 1.9. 2019.

Prajem pekný deň

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
06. september 2019

Matúš 👍

Značka je zdvihnutá aj správne otočená. Podnet je vyriešený.
06. september 2019

Roman

Ďakujem za informáciu i vybavenie dodatočného upozornenia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania