Fatranská-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 24. augusta 2019

Úsek cesty od ZŠ Karpatská po križovatku s ulicou Trnavská je plný výtlkov a nerovností či prasklín. Najhorší stav je práve v časti pri ulici Trnavská, kde je viac výtlkov. Dokonca sa tam nachádza aj pozostatok obrubníkov zapustených v ceste. Minimálne na jednom mieste chýba obrubník pri ceste.

09. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol zaevidovaný do poradia a bude postupne riešený v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina
Kedy? 2020

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania