Veľký diel-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 02. septembra 2019

Nutné zrekonštruovať v najbližšom možnom období chodník od Výskumného ústavu dopravného až k ústeniu na ul. Vysokoškolákov. Vrátane časti vedúcej cez lesopark.

12. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Aktuálne sa na území mesta realizuje pasportizácia chodníkov a následne sa stanovia jednotlivé priority. V záujme samosprávy je pri ďalších rekonštrukciách peších komunikácií postupovať koncepčne. Mesto Žilina.
Kto? Odbor investičný, MsÚ Žilina
Kedy? 2020

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
12. september 2019

Roman

Ďakujem za vyjadrenie. Dúfam však, že sa nebudú už možno uprednostňovať aj chodníky, ktoré v podstate nikam ani nevedú. I také sa v nedávnej minulosti objavili.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania