Predmestská-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Vydutý ale aj poprepadávaný chodník.

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme zaevidovali do poradia a bude postupne riešený v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina
Kedy? 2020

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
18. február 2020

Ján Kišša

Janka Kráľa-chodník-poškodená dlažba

Dobrý deň, chodník je na viacerých miestach vo veľmi zanedbanom stave. Na odfotených miestach je dokonca prepadnutá dlažba. O zničených a poškodených obrubníkoch sa ani netreba vyjadrovať - ich oprava alebo výmena sa ignoruje takmer pri každej rekonštrukcii chodníkov v meste Žilina. Ďakujem.
19. február 2020

Milan Veščičík

Aj ja sa pripájam k urgovaniu opravy chodníka v tejto časti mesta. Jedná sa o časť chodníka Predmestskej ulice od Daňového úradu (ulica Janka Kráľa) ku budove Štátnej správy ( bývalého internátu Poľnohospodárskej školy ). Na túto časť chodnika sa pripája aj prechod pre chodcov z ulice Na Závaží.
Milan.
25. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený podnet naďalej evidujeme a jeho realizácia sa uskutoční v závislosti na finančných možnostiach samosprávy. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnsťou, MsÚ Žilina
10. september 2020

Roman Šimo

Veľmi zlý stav chodníka.
Jedná sa však skôr o ulicu Predmestská.
23. február 2021

Roman Šimo

Bola zverejnená výzva a je možné, že je v tom zahrnutý aj tento chodník.
01. september 2021

Roman Šimo

Aktuálny stav nie je dobrý.
01. september 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
ďakujeme, podnet sme opäť preposlali samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
28. jún 2022

Matúš 👍

bez zmeny
04. júl 2022

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
25. október 2022

Roman Šimo

Jedná sa o ulicu Predmestská.
19. november 2022

Lenka Remencová Krakovská

Predmestská-chodník-výtlk

Chodník je v hroznom stave, nedá sa po ňom prejsť poriadne s kočíkom, sú tam obrovské jamy. Zakaždým čo idem pre dcéru do škôlky čakám, kedy druhu vysypeme z kočíka rovno na cestu, kde auta v žiadnom prípade nechodia 50tkou....
19. november 2022

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania