Pstruhová-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Prepadnutý poklop.

24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
10. január 2020

Matúš 👍

Zatiaľ bez odpovede.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania