Priehradná-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Uzavretý

Poškodená mapa/tabuľa - chýba výplň.

01. september 2019

Matúš 👍

Správna poloha je kúsok viac na Rajčianskú. Pri asfaltovom ihrisku.
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Po preverení situácie sme zistili, že uvedená tabuľa nie je v majetku mesta. Mesto Žilina.
Kto? Odbor kultúry, športu, cestovného ruchu a miestneho rozvoja, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
05. december 2019

Matúš 👍

Rovnaký prázdny stojan aj v Strážove pri Rajčianke vedľa hlavnej cesty.
07. máj 2020

Marek

Bratislavská-informačná tabuľa-chýbajúca

Chýbajú dve informačné tabule na Rajčianskej
02. december 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
vzhľadom na odpoveď samosprávy, že tabuľa nie je v jej majetku, podnet označujeme ako uzavretý.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania