Bytčická-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 10. septembra 2019

Zanesené kanalizačné vpuste, z ktorých rastie tráva a tak sa zabraňuje lepšiemu odtoku vody z komunikácie. Úsek bol zmapovaný od ul. Kamenná po ul. Dlhá.

12. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme zaevidovali do poradia a bude postupne riešený v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina
Kedy? 2020

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
13. september 2019

Michal

neskutočné, takže kanály ostanú upchaté do budúceho roka cez zimu kedy najviac prší a voda zamŕza
24. september 2019

Roman

Iba pre doplnenie aj jeden z kanálov na ulici Dlhá.
16. november 2019

Roman

Celý úsek od Bánovskej cesty bude potrebné vyčistiť i opraviť, keďže vyzerá, že vpusty sú možno aj všetky upchaté a niektoré upadnuté..
16. november 2019

Roman Šimo

...A samozrejme problémové sú obidve strany viac či menej. Na jar to samozrejme môže byť ešte horšie.
19. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený podnet naďalej evidujeme, avšak vzhľadom na veľké množstvo prijatých podnetov postupujeme pri opravách podľa závažnosti daného podnetu i poradia, v akom boli zaevidované. Oprava taktiež závisí aj od finančných a kapacitných možností spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
20. jún 2020

Roman Šimo

Aj takto vyzerajú niektoré upchaté vpuste na celej ulici.
20. jún 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania