Pod hájom-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Milan 12. septembra 2019

Už asi tri mesiace je cesta Pod hájom pri servise TV-AV ofrezovaná a nič sa s ňou nerobí. Iba auta si tam ničíme. Prosím dokedy toto musíme trpieť? Zničiť cestu nie je problém. Ale opraviť asi áno. Dokedy p.Fiabáne, alebo p. Jurinová alebo obaja?

12. september 2019

Pavol Senko

Robilo sa tam nove potrubie, podlozie musi najprv "sadnut" pred asfaltovanim vozovky, aby sa nestalo co pred par rokmi na borickej ceste kde robili novu kanalizaciu a hned to zaasfaltovali a vznikla tam taka husenkova draha. Pockaj este tyzden dva a bude tam novy asfalt ;) Co sa vsak mohlo spravit je vyznacit oranzovymi ciarami zuzene jazdne pruhy - dve osobne auta sa tam v pohode vedla seba vojdu bez toho aby si jedno auto muselo nicit tlmice. Ale v Ziline sa pri rozkopavkach takto globalne neuvazuje, vid parkovacie miesta pri rozkopavkach na solinkach alebo ignoracia chodcov pri opravach zastavok...
13. september 2019

Michal

no neviem, keby sa zasyp priebezne pri zasypavani zhutnoval tak by tento problem so sadanim nemusel byt
13. september 2019

Pavol Senko

Neviem mozno chceli usetrit - vsak auta to "zhutnia" tiez :D Dneska uz asfaltovali jasenovu takze pocitam ze coskoro zaasfaltuju aj toto.
16. september 2019

Martin

Je možné, že sa čakalo na úplné dokončenie prác (do časti sídliska pustili prvýkrát vodu až minulý týždeň). Keby sa náhodou vyskytol problém, nemuseli by ničiť nový asfalt.
17. september 2019

Pavol Senko

Dnes rano tam dali prenosne semafory takze asi sa ide asfaltovat.
23. september 2019

Pavol Senko

Uz sa asfaltuje takze sa to tu moze uzavriet.
24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
28. september 2019

Martin Gubala

Ak to mesto preberie tak potom dotyčný opravu budú dufam hradiť zo svojho. Veď je to hrbolate ako poľná cesta.
29. september 2019

Michal

to už je u nás takým zvykom že jamy sa opravujú na hrbolce a takéto dlhé úseky na tankodromy
13. október 2019

Alexander Feník

Pod hájom-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Dnes 12.10.2019 doobeda som išiel po tomto úseku a zistil som, že po ukončení prác na ceste novo zaasfaltovaný povrch je značne hrboľatý ("tankodrom"). Myslím, že ak sa tak nestalo, bolo by na mieste reklamovať kvalitu, nakoľko zvyšok cesty je hladký a najmä takto nekvalitne položený "koberec" na časti cesty bude podľa môjho laického názoru oveľa ľahšia a rýchlejšie do budúcna podliehať poškodeniu, resp. spôsobovať jej znehodnotenie. Podľa nerovnosti vrchnej časti ako laik predpokladám, že aj podložie môže byť nehomogénne nasypané, čo len zvyšuje riziko následnej krátkej životnosti a nutnosti nákladov na opravu zo strany mesta, možno akurát už až v čase, kedy "padne" záruka. Pekný deň
13. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme preposlali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
21. november 2019

Pavol Senko

Presiel dalsi mesiac a cesta je stale hrbolata. Nech sa mesto vyjadri ci bude dany usek reklamovat.
21. november 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
09. január 2020

Matej Čiernik

Asi to ešte trochu bude pod trolejbusmi sadať, ale v súčasnosti je to vyrovnané. Snáď by sa to mohlo dať ako vyriešené.
10. január 2020

Michal

Matej Čiernik, neviem kadiaľ ste išli ale je to stále také ako to bolo od začiatku, dnes som tadiaľ šiel autom, stále vás v aute natriasa a na začiatku a konci je citeľná priehlbina, takže poprosím vrátiť na "V riešení"
14. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
27. apríl 2020

Matúš 👍

Do konca mája 2020 má prebehnúť oprava.
27. apríl 2020

Matúš 👍

Oprava: začatie prác koncom maja
01. jún 2020

Martin Gubala

Len zabudli napísať v ktorom roku. Koniec mája už bol a akosi sa nič nedeje. Vozovka je stále zvlnená.
15. jún 2020

Matúš 👍

podľa FB dopravného servisu sa už pracuje.
22. jún 2020

Matúš 👍

Vyzerá to, že nerobia vozovku, ale len nejaké práce na potrubí.
23. jún 2020

Michal

zrejme nieje sfušovaný len asfalt...
23. jún 2020

Roman Šimo

Kopali potrubie aj opakovane na Univerzitnej ul.. Či to všetko ale súvisí s opravou alebo novými prácami, nie je mi známe.
28. júl 2020

Michal

hrbolaty usek sa dnes frezuje

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania