Limbová-detské ihrisko-chýbajúce (doplnenie prvkov)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Katarína 16. septembra 2019

Dobrý deň,

pred rekonštrukciou detského ihriska na Limbovej, toto ihrisko obsahovalo omnoho viac herných prvkov, predovšetkým hojdačiek. Boli tu 2 hojdačky pre najmenšie deti, 2 hojdačky pre väčšie deti a 1 veľká hojdačka, do ktorej sa mohlo posadiť naraz aj viac detí. Po rekonštrukcii ihriska tu zostali len 2 hojdačky, obe však umiestnené veľmi nešťastným spôsobom na konštrukcii pripevnenej o šmyklavku v strede ihriska,čo nie je pri deťoch pobehujúcich okolo šmyklavky práve najbezpečnejšie, preto by možno bolo vhodné prehodnotiť prevedenie tohto herného prvku.
Predovšetkým sa však chcem spýtať, či plánujete doplniť na toto ihrisko nejaké ďalšie hojdačky, pretože ich je skutočne nedostatok,čo Vám môže potvrdiť asi každý rodič. Priestor na ihrisku pre ne zostal,a to po tých pôvodných.

16. september 2019

Roman Šimo

Vyzerá to ako heliport. Hádam sa teda aj tento priestor nejako zrevitalizuje. Vždy, keď prechádzam cez Solinky, mám pocit akoby zaspal čas. Je aj možno pravda, že sa to všetko nastavalo dosť nahusto a tak to pôsobí veľmi zle. Trošku ma prekvapuje, že za túto mestskú časť je niekoľko aktívnych poslancov, no veľké výsledky nie sú. Hodnotím to ale len ako sporadický pozorovateľ.
24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedené ihrisko sa bude postupne dopĺňať o nové herné prvky počas budúceho roka. Čo sa týka herného prvku s retiazkovými hojdačkami, je riadne certifikovaný, tak aby spĺňal stanovené bezpečnostné normy a predpisy. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina
Kedy? 2020

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
17. jún 2020

Katarína

Bez zmeny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania