Tajovského-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 16. septembra 2019

Otočená značka upozorňujúca vodičov na priechod pre chodcov. Bolo by potrebné ju otočiť na smer do cesty.

Miesto: križovatka ul. V. Spanyola - ul. Tajovského.

27. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania