Rondel-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Matej 16. septembra 2019

Na oboch koncoch podchodu pod Rondlom asi pred rokom a pol pribudlo po jednom zrkadle, ktore velmi pomohli cyklistom. Bohuzial nevydrzali ani dva tyzdne a niekto ich bohapusto ukradol. K nahrade odvtedy nedoslo a cyklisti musia zakazdym trpnut, akeho chodca zrazia po zahnuti za roh, alebo s akym inym cyklistom sa zrazia.
Prosim o doplnenie zrkadiel na oba konce podchodu. Drziaky tam este ostali. Aby vsak zrkadla neboli zase ukradnute, treba ich tam poriadne napevno privarit, alebo inak neodnimatelne upevnit.

27. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
03. máj 2020

Matúš 👍

Bez odpovede
03. máj 2020

Roman Šimo

Aj som sa na to pozeral krátko priamo tam, ale nevedel som určiť presné to miesto. Jedno zrkadlo je na strane pri stanici.
26. máj 2020

Matej

Dokedy este tento podnet bude "v rieseni" a v skutocnosti stale nevyrieseny? Uz je to tristvrte roka, vazena samosprava. Ci sa caka, kym tam nejaky cyklista niekoho zrazi?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania