Tatranská-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 16. septembra 2019

Prepadnutá časť chodníka, čo je pravdepodobne následok dávnejšej rozkopávky v tomto úseku.

Miesto: ul. Tatranská č. 1 (zadná strana)

27. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
22. jún 2020

Matúš 👍

Bez odpovede.
22. jún 2020

Roman Šimo

Odpoveď sa dá aj domyslieť.
22. jún 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania