Šťuková-Kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Treba vymeniť provizórny poklop na kanály. Originál poklop sa rozbil. Momentálne tam je poklop len provizórny- dočastný.

27. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
05. december 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Žilinské komunikácie, a. s.
27. december 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme preposlali zodpovednej inštitúcii.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
11. október 2021

Roman Šimo

Predpokladám, že mohlo byť už vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania