Stodolova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Michal 19. septembra 2019

Dobrý deň. Už dlhšie nam pred panelákom stojí modrá honda bez ecv. Zaberá zbytočne miesto a človek nemá kde zaparkovať. Všetci dobre vieme aká je situácia s parkovaním na Hájiku a tak by bolo vhodné keby si majiteľ auto preparkoval niekam inam.

27. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
29. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, po preverení situácie hliadkou mestskej polície bolo zistené, že uvedené vozidlo sa na danom mieste už nenachádza. Mesto Žilina.
Kto? Mestská polícia Žilina, Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania