Pivovarská-lavička-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 19. septembra 2019

Chýbajúca lavička v blízkosti Nám. A. Hlinku. Vedľa toho veľmi škaredého smetného koša síce to vyzerá ako jeden celok, no ak sa nebude opravovať, bolo by vhodné betónové podstavce odstrániť. Musím ale v tomto prípade apelovať na to, by už konečne aj táto lokalita vyzerala krajšie. Je tam totiž príliš veľa špiny ale i spiaci bezdomovci pod stromami. Čo si majú myslieť napríklad turisti, ktorí takýto ten náš svet možno ani nepoznajú.

08. október 2019

Roman

Zatiaľ bez prvotnej reakcie samosprávy.
08. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť zaslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
09. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Betónové pozostatky po lavičke budú v blízkej dobe odstránené. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina
Kedy? október 2019

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedené betónové pozostatky po lavičke boli odstránené. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina
Kedy? október 2019

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
08. november 2019

Roman

Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania