Pribinova-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Matej 23. septembra 2019

Dopravna znacka zarastena krikmi. Treba ich ostrihat.

24. september 2019

Jan Rzeszoto Jan

To je invázna rastlina. Treba ju zlikvidovať je aj v zozname inváznych rastlín.
03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, odbor dopravy MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
25. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, v okolí dopravnej značky bude zabezpečené odstránenie inváznej rastliny tak, aby bola dopravná značka dobre viditeľná a nebola ohrozená plynulosť cestnej premávky. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, odbor dopravy MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
27. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedené kríky, ktoré prerastali dopravnú značku, boli odstránené. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina
Kedy? november 2019

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania