Vysokoškolákov-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Marián 15. októbra 2019

Veľká vypuklina na ceste v celej šírke dvoch jazdných pruhov

16. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme zaevidovali do poradia a bude postupne riešený v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
20. január 2020

Roman

V roku 2019 bez opravy.
26. apríl 2020

Matúš 👍

Nastala zmena? Výtlky na trase MHD a na hlavných ťahoch sú opravované prioritne. Niektoré nedávno nahlásené už aj stihli byť opravené.
13. máj 2020

Marián

Zatiaľ bez zmeny...
14. máj 2020

Matúš 👍

Po celej ul. Vysokoškolákov boli ráno vyfrézované výtlky. Neviem, či aj tu.
08. jún 2020

Marián

8. jún 2020 - bez zmeny
06. august 2020

Marián

6. august 2020 - bez zmeny
06. august 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
21. september 2020

Marián

Naďalej bez zmeny stavu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania