Vysokoškolákov-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 16. októbra 2019

Už dlhší čas nahnutý stĺp verejného osvetlenia oproti športovej predajni pri križovatke. Neviem, či sa jedná iba o estetický problém alebo by naozaj bolo lepšie a bezpečnejšie stĺp narovnať. Prosím teda podľa možností skontrolovať a zjednať prípadne nápravu.

29. október 2019

Roman

Pohľad z bočnej strany.
29. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
problém sme nahlásili aj Siemensu.

Admin OPS
31. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
06. december 2019

Roman Šimo

Zatiaľ je stĺp stále nahnutý. Je to práve v oblasti kanála, čo môže mať asi tiež vplyv na jeho nestabilitu.
21. december 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť zaslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
11. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali Siemensu cez formulár aj samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
28. január 2020

Matúš 👍

Bez zmeny.
29. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
09. marec 2020

Roman Šimo

Momentálne prebiehajú práce na podzemnom potrubí, takže možno sa porieší aj tento problém, i keď som si v tomto nie istý.
10. jún 2020

Roman Šimo

Momentálne ešte stále bez nápravy ani vyjadrenia.
10. jún 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
12. august 2020

Roman Šimo

Bez zmeny.
14. august 2020

Roman Šimo

Opätovne som nahlásil správcovi osvetlenia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania