Na bráne-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Peter 19. októbra 2019

Pri Crystal Palace

04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
23. december 2019

Roman

Vyzerá, že značka bola zatiaľ len celkom odstránená. Či sa vráti na pôvodne miesto, nie je známe.
10. február 2020

Roman

Aktuálne zatiaľ bez zmeny.
10. február 2020

Roman

Pred niekoľkými rokmi sa podobná značka nenachádzala neďaleko pri Makovického dome. V súčasnosti tam je. Mohla byť teda táto premiestnená teda práve na iné miesto.
10. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
12. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený podnet sme zaevidovali do poradia a bude postupne riešený v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina
08. júl 2020

Roman Šimo

Je otázne, či vráti značenie na pôvodné miesto. Možno už niekde v okolí je. Nevšimol som si zatiaľ.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania