Bôrická cesta-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Dobrý deň, smetný kôš neďaleko workout parku v Parku Ľudovíta Štúra je poškodený. Presnejšie zberná nádoba a chýba aj časť krytu. Bolo by vhodné tieto škody spôsobené vandalmi opraviť. Ďakujem.

24. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Uvedený smetný kôš sme zadali na výmenu. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
02. december 2019

Roman

Zatiaľ bez zmeny.
29. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
03. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený podnet naďalej evidujeme a čakáme na dodávku novej smetnej nádoby, ktorú následne osadíme namiesto poškodenej nádoby. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou MsÚ Žilina
09. máj 2020

Roman Šimo

Aktuálny stav.
04. august 2020

Roman Šimo

Bez zmeny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania