B.S.Timravy-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený

2 vytlky na parkovisku cca 5m od seba hlboke skoro 10cm, priemer 60cm - nebezpecne hlavne v noci nieje vidno. su v strede cesty medzi zapark autami.

29. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme zaevidovali do poradia a bude postupne riešený v závislosti na finančných a kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina vykonáva opravy a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
29. október 2019

Josef

Asi 20m od miesta vytlku budu asfaltovat chodniky mohli by ten vytlk popri tom opravit? Tie chodniky su uz zbavene stareho povrchu (min.tyzden) a cakaju na novy asfalt.
03. január 2020

Josef

viac ako 2 mesiace a stale nic!
03. apríl 2020

Josef

skoro 6mesiacov a vytlk stale na mieste, bez zmeny. iba nadavajuci vodici, otazka casu kto tam zlomi poloos
02. jún 2020

Josef

8 mesiacov a stale nic :(
14. august 2020

Roman Šimo

Výtlky na tomto parkovisku boli vyplnené buď mestom alebo možno súkromnou osobou.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania