Hlboká cesta-stavby a budovy-opustená budova

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 25. októbra 2019

V blízkosti premostenia ul. Nemocničná, sa nachádza pravdepodobne starší otvorený CO kryt alebo niečo podobné. Bolo by vhodné zasypať alebo odstrániť.

08. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. V danej veci preveríme vlastnícke vzťahy a následne zvolíme ďalší postup pri riešení uvedeného podnetu. Mesto Žilina.
Kto? Odbor právny a majetkový, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
10. február 2020

Roman

Zatiaľ bez informácie, ako sa bude ďalej postupovať. Nedávno prebiehali hneď vedľa rozkopové práce a to, čo po nich ako odpad zostalo, možno súviselo aj práve s touto stavbou.
14. apríl 2020

Roman Šimo

V útrobách tohto objektu sa vyskytuje množstvo odpadu. Pravdepodobne tu bývali aj ľudia bez domova.
16. apríl 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
19. február 2021

Roman Šimo

Netvrdím, že sa na tomto mieste môže stať, čo sa nedávno stalo v Martine, no takto zanedbané a neudržiavané miesta priťahujú nešťastie ako magnet.

https://www.tvnoviny.sk/domace/2020797_foto-mimoriadne-brutalna-vrazda-v-martine-toto-je-miesto-kde-sa-to-malo-vsetko-udiat
05. marec 2022

Roman Šimo

CO kryty sú v súčasnosti v pozornosti. Je to ešte využiteľné, i keď to kryt možno nie je?
07. marec 2022

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali samospráve s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania